Termály Losiny

Therme Park Velké Losiny

Otevíráme v létě 2015!

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem naší filozofie je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve třech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho therme parku.

 

Přijeďte si k nám odpočinout a dobít sílu a energii. Pro vaši ideální relaxaci, regeneraci, ale i zábavu jsme připravili:

  • 9 termálních bazénů – naplněných výhradně léčivou termální vodou
  • sauny – finská, solná, parní, aromatická, ledová komora
  • masáže - odborné, relaxační, sportovní a nadstandardní
  • cvičení v bazénu, aqua aerobic, aqua meditace
  • zázemí pro rodiče s dětmi
  • vnitřní samoobslužná restaurace a rychlé letní venkovní občerstvení
  • bezbariérový přístup
  • celoroční provoz

Na území Velkých Losin vyvěrá 5 minerálních pramenů – obecně lze vody zřídelní struktury charakterizovat jako sirné prosté teplice (sirné akratotermy) a sirné studené prameny.

Složení léčivých pramenů

Složení všech pramenů, teplých i studených je téměř shodné, to vypovídá o jejich společném původu. Nejvýznamnějším léčivým prvkem je hydrogensulfid HS- v množství 4,507 mg/l, což řadí sirné vody v Termálních lázní mezi nejkvalitnější v České republice. Teplota termálních vod u vývěru se pohybuje kolem 36°C.

 

Využití léčivých pramenů

Nejstarším druhem léčebného použití termálních vod je léčba pohybového a neurologického ústrojí, včetně pooperačních rehabilitací. Velmi příznivě termální vody působí také na některé kožní nemoci – lupénka, ekzém. Termální sirné prameny se využívají k léčebným koupelím a k napájení vnitřního bazénu a bazénů v Therme Parku.

 

Kontakt:

Telefon: 583 394 444
URL: http://www.termaly-losiny.cz
E-mail: info@termaly-losiny.cz
www.facebook.com/Termaly.Losiny

 

Původní fotogalerie

Komentáře nejsou povoleny.