Termální koupaliště Velké Losiny

!!! KOUPALIŠTĚ MIMO PROVOZ !!!

Termální koupaliště ve Velkých Losinách je velkou turistickou atrakcí. Nachází se v severní části areálu lázeňského parku a je zpravidla otevřeno od začátku května do konce září. Díky teplé vodě s příznivými účinky na mnoho lidských neduhů by Vám při Vaší návštěvě Velkých Losin nemělo uniknout. Vzhledem k výstavbě nového Thermeparku v lázních Velké Losiny je venkovní termální koupaliště mimo provoz. Vznikne tak Thermepark s celoročním provozem, což jistě uvítají všichni návštěvníci Velkých Losin. Předpokládané otevření nového areálu je koncem roku 2014.

Pokud navštívíte Velké Losiny během zimy, nezoufejte a zkuste navštívit krytý bazén v lázeňském domě Eliška, který je v provozu celý rok.

koupaliště

Z několika pramenů vyvěrajících v areálu lázní je využíván k léčbě a napájení vnitřního i venkovního koupaliště teplý pramen Žerotín – přírodní léčivá termální sirná voda (sirná akroterma) se zvýšeným obsahem sirovodíku, hydrosulfidu, thiosironu a fluoridů. Teplota pramene Žerotín dosahuje 36,2°C, nemusíte se tedy bát, že by vám byla zima.

Velké Losiny – termální koupaliště

Adresa:

Termální koupaliště
Lázeňská ulice 323
788 15 Velké Losiny

Kontaktní informace:

Telefon: 583 394 111, 583 394 324, 602 234 483
Fax: 583 248 416
URL: http://www.lazne-losiny.cz
E-mail: info@lazne-losiny.cz

Provozovatel a otvírací doba lázní Velké Losiny: termální koupaliště nebo info na IC Losiny

Původní fotogalerie

Komentáře nejsou povoleny.