Lázně v srdci Jeseníků

Termální lázně Velké Losiny

  • Více jak 450 let historie řadí lázně Velké Losiny mezi nejstarší moravské lázně.
  • Léčivé přírodní termální sirné prameny.
  • Léčíme nemoci pohybového aparátu, kožní, neurologické, onkologické a oběhové.
  • Profesionální rehabilitace a odborná lázeňská péče pro dospělé a děti od 1 roku.
  • 4 lázeňské domy a 1 wellness hotel, komplexní služby pod jednou střechou.
  • Unikátní Therme park v České republice – otevíráme v průběhu léta 2015.

Lázně jsou atraktivní pro svoji polohu v podhůří Hrubého Jeseníku, příznivé klimatické podmínky a příjemné prostředí. Tělo i duši potěší procházky malebným lázeňským parkem se stoletými vzrostlými stromy a vzácnými dřevinami z celého světa. Lázně Velké Losiny v sobě spojují to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody. Okolí lázní nabízí mnoho příležitostí pro volnočasové aktivity.

Dopřejte si opravdový odpočinek v lázeňském hotelu Eliška v Termálních lázních Velké Losiny. V nabídce najdete léčebné, relaxační i krátkodobé pobyty. Jsou pro vás připraveny zcela nové pokoje a apartmány, 2 moderní restaurace s kavárnou a balneoprovoz s vnitřním termálním bazénem, kde si můžete užít relaxační koupání, k celkovému uvolnění přispějí masáže a prohřívající zábaly.

 Kontakt:

Termální lázně Velké Losiny
Lázeňská 323
788 15 Velké Losiny
Tel.: 583 394 111
E-mail: info@lazne-losiny.cz
www.lazne-losiny.cz

Wellness hotel Diana Velké Losiny

Wellness hotel Diana Velké Losiny je ideálním místem pro Vaši dovolenou v Jeseníkách. Nachází se nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky a Jeseníky. Ve wellness hotelu nabízí kvalitní ubytování, vyhlášenou restauraci s vynikající kuchyní a wellness centrum. Hotel Diana Velké Losiny je vhodný pro rodiny s dětmi, milovníky sportu, firemní klientelu a pro odpočinek a relaxaci. Hotel je součástí komplexu Termálních lázní Velké Losiny.

Služby pro děti:

  • ubytování v rodinných apartmánech, dětský koutek, dětské hřiště, tenisové kurty s ruskými kuželkami, možnost zapůjčení kol, v restauraci dětské menu, židličky i prostírání, animační programy, mini-kino a další.

Nabídka pro firmy:

  • technicky vybavené sály a salónky s maximální kapacitou 200 osob, občerstvení formou coffee breaků, rautů a profesionálnách cateringových služeb, zajištění dopravy, řečnické pulty, projektory, kancelářské a secretary služby, dekorace, stany, reprodukovaná či živá hudba.

Wellness centrum:

  • bazén, whirlpool, sauna, squash, fitness, více jak 30 relaxačních a wellness procedur.

Kontakt:

Wellness hotel Diana
Žárovská 618
788 15 Velké Losiny
Tel.: 583 248 050
E-mail: recepce@diana-losiny.cz
www.diana-losiny.cz